23 wrz 2011

Dziergam sobie rozdaje...

... włóczki

6 komentarzy:

izary pisze...

przesliczne cukieraski, oczywiscie zapisuję się :)

magnolia pisze...

ja tez z przyjemnoscia stane w kolejke ;) takie cukieraski oczka ciesza ;)

Aneczka pisze...

O, ja tez chętnie staję w kolejeczce. Może mi się poszczęści...

Anonimowy pisze...

Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go dołącz do fanów na Facebooku i polub mój blog, poleć go swojemu znajomemu,innemu blogerowi :) korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb !

Pozdrawiam serdecznie
Robert z bloga → Darmowe Szablony Do Bloggera

Anonimowy pisze...

Ustawiam się w kolejce i bardzo serdecznie pozdrawiam.Irena

Anonimowy pisze...

Och jakie piękne włóczki! Moje ulubione kolory! Też ustawiam się w tej kolejce, może będę miała
szczęście.

Maria

druty (106) szydełko (24) od góry (20) sweter (17) inne (14) zabawa (14) psie sprawy (11) koraliki (9) reglan (6) contiguous (4) dla lalek (4) skarpetki (4) ankieta (2) kwiatki (2) schemat (2) szycie (2) serwetka (1) sukienka (1) tunika (1)