13 lip 2009

Liściasty...

Melduję posłusznie, że część główną skończyłam,
Wypłukana w substancjach zmiękczających poddana została blokowaniu.
Wygląda tak:


14 komentarzy:

jo_an44 pisze...

To był pracowity weekend :)

Przemek pisze...

wow !

Jaki cudem az tyle ?

No to czekamy na szybkie skończenie :)

Ania pisze...

Błyskawicznie Ci to idzie! Czekamy niecierpliwie na finał :)

anty-malgo pisze...

wow błyskawica z ciebie i oby tak dalej!!!

krysiao pisze...

Piękne są te liście i superaśny jest też sposób robienia w jednym kawałku. Czy mogę się dowiedzieć z ilu oczek składa się to dzieło i ewentualnie jaki to rozmiar? Pozdrawiam i gratuluję "liściastego".

Dziunia pisze...

Krysiao, oczek było troszkę ponad 200. Rozmiar 38/40

Jolad pisze...

Dziunia- dziekuję ci za komentarz na moim testowym wpisie. Skoro wykazałaś tyle dobrej woli to jeszcze cie pomęcze, bo całkiem zwątpiłam. Skąd wiedziałaś o tym wpisie-nie mam pojęcia jak to chula. Jakim cudem wiesz kto wchodzi na twoje blogi aby "pójść" z rewizytą. Na bloxie po statystykach wiedziałaś kto do ciebie wchodzi i mogłas udać sie z rewizytą. A na blogerze jak to jest. Przepraszam że tak cię męczę.Widzę że jednak blogger nie jest też doskonały.

Dziunia pisze...

Jolu, o nowym wpisie dowiedziałam się za pośrednictwem bloxa. W ostatnim wpisie poinformowałaś nas o zmianie miejsca. Weszłam z podanego linka na Twojego bloga na bloggerze. A że korzystam z czytnika RSS, zmieniłam od razu w nim adres z bloxa na bloggera. I to czytnik RSS powiadomił mnie że na Twoim blogu jest nowy wpis. Jeśli chodzi o rewizyty, to ja odwiedzam wszystkie blogi które mam wrzucone w czytniku (googlowym zresztą) On mi wyłuskuje nowe wpisy.
Masz jakiś komunikator? GG? Tlen? Skype? Możemy poplotkować ;)

Jolad pisze...

Dziunia- bardzo dziekuje ci za cierpliwość. Juz wiem jak do mnie trafiłaś. Faktycznie zrobiłam wpis, ale w takie nerwy wpadłam, że wszystko wykasowałam.Jeśli możesz odszukać mnie na gg to będę wdzięczna- 123 987 2

alicja11 pisze...

Dziunia imponujące te liście i ciekawie to wygląda w jednym kawałku zrobiona cała robótka.

Anonimowy pisze...

super!!!!!! przydałby się schemacik do tego cudownego sweterka

violetta666 pisze...

o te listki są superaśne :)))

ren_i pisze...

sweterek będzie śliczny

Bea S. pisze...

Śliczny sweterek.

druty (106) szydełko (24) od góry (20) sweter (17) inne (14) zabawa (14) psie sprawy (11) koraliki (9) reglan (6) contiguous (4) dla lalek (4) skarpetki (4) ankieta (2) kwiatki (2) schemat (2) szycie (2) serwetka (1) sukienka (1) tunika (1)